Rekrutacje specjalistów AI - co musisz wiedzieć, żeby zacząć

eBook
Liczba stron:
24

Stworzyliśmy ten ebook z myślą o osobach, które chcą poczuć się pewniej w świecie AI. W jednym miejscu zebraliśmy wiedzę, dzięki której zbudujesz solidne podstawy w zakresie rekrutowania specjalistów z dziedziny sztucznej inteligencji (AI).

Ebook zawiera przystępne wprowadzenie do AI, omawiając jej najważniejsze aspekty oraz niezbędne kompetencje wymagane od specjalistów w tej branży. Dzięki temu rekruterki i rekruterzy zyskają wiedzę pozwalającą na efektywniejsze i bardziej świadome prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obszarze AI.

W ebooku nie tylko wprowadzamy definicje kluczowych zagadnień ze świata AI, ale też wyjaśniamy, jakie umiejętności i cechy powinni posiadać potencjalni kandydaci na stanowiska związane z AI. Całość zamyka rozdział o roli rekruterów_ek w etyce świata AI.

Ze wstępu:

Ten przewodnik to więcej niż tylko narzędzie do obsadzania stanowisk. To próba wzmocnienia warsztatu rekruterów tak, aby stali się proaktywnymi partnerami w dynamicznej dziedzinie AI, przyczyniając się do tworzenia innowacyjnych zespołów, które będą kształtować przyszłość. Według prognoz PWC, rozwiązania AI mogą przyczynić się do wzrostu gospodarczego na poziomie nawet 15,7 biliona dolarów do 2030 roku*. Widzimy zatem, że rola świadomej i wnikliwej rekrutacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

Spis treści:

  1. Wprowadzenie
  2. AI - definicja
  3. Machine Learning (ML)
  4. Deep Learning (DL)
  5. Sieci neuronowe
  6. Przetwarzanie języka naturalnego (NLP)
  7. Wizja komputerowa
  8. Robotyka
  9. Etyka i uprzedzenia w AI
  10. Podsumowanie

Ebooka przygotował:

Tomasz Lewandowski - Product Manager Rocket Hive oraz trener i opiekun merytoryczny szkolenia technicznego podstawowego. Kilka lat temu jako Tech Recruiter miał okazję współpracować z klientami z Europy oraz Ameryki Północnej i tam też poszukiwał kandydatów. Swoje pierwsze kroki w rekrutacji stawiał w międzynarodowym środowisku, rekrutując specjalistów IT do agencji NATO oraz instytucji Unii Europejskiej.

Zarejestruj się, żeby pobrać podręcznik
Podręcznik jest już gotowy do pobrania

Życzymy miłej lektury! :)

Pobierz podręcznik