Mamy talent do zatrudniania

Poznaj rekruterów i rekruterki, którzy zawsze szukają nowych, skutecznych sposobów na budowanie efektywnych zespołów.

Twoi partnerzy w rekrutacji

Bee Talents to zespół zaangażowanych ludzi, którzy wiedzą, jak budować i skalować zespoły w branży technologicznej. W 2015 roku zaczynaliśmy od rekrutacji specjalistów IT.
Dzisiaj mamy na koncie tysiące projektów rekrutacyjnych przeprowadzonych w startupach, korporacjach czy firmach technologicznych, pomagając im rosnąć w kluczowych dla nich obszarach: od IT po sprzedaż.
Nieważne, czy pracujemy z dużą firmą czy taką, która dopiero zaczyna dynamicznie rosnąć, zawsze stajemy się jej częścią – na tak długo, jak potrzeba.
Dogłębnie poznajemy jej potrzeby i specyfikę, aby zatrudnić ludzi, którzy będą do niej pasować pod każdym względem.
Dzieląc się wiedzą, poznając kulturę firmy, a także dbając o każdego kandydata, budujemy partnerskie relacje na każdym etapie prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych.
A przy tym, naprawdę dobrze się z nami pracuje – zapytaj naszych klientów. :)
A oto niektórzy z nich

Dobrze – to znaczy jak?

Skutecznie

Bee Talents to 40-osobowy zespół ekspertów od rekrutacji i pionierów w zatrudnianiu w modelu RPO na polskim rynku (mamy na koncie m.in. zatrudnienie 100 osób w 6 miesięcy czy 122 osób w 12 miesięcy). Korzystając z naszej wiedzy, ominiesz wiele typowych błędów, jakie popełniają inni.

Elastycznie

Nie boimy się zmian, a modele współpracy (RPO czy retainer fee i success fee) dostosowujemy do aktualnych wyzwań naszych klientów. Nie wiążemy się długimi umowami, bo wierzymy, że efekty naszej pracy będą mówić same za siebie!

Szybko

Nasze zaawansowane procesy i narzędzia, takie jak ATS, LinkedIn RPS czy baza 50 000 kandydatów InHire, umożliwiają nam szybkie identyfikowanie i docieranie do najlepszych talentów. Dzięki skutecznemu mapowaniu rynku i optymalizacji kanałów komunikacji skracamy czas potrzebny do znalezienia idealnego kandydata - pierwsi z nich pojawiają się w mniej niż 5 dni.

Pewnie

Nasze działania są zawsze oparte na solidnych danych i najlepszych praktykach, a to przekłada się na pewność osiągnięcia zamierzonych celów rekrutacyjnych bez względu na wyzwania rynkowe. 100% zatrudnionych przez nas kandydatów przeszło przez okres próbny, a ponad 83% zostaje z firmą przez ponad rok!

Transparentnie

Precyzyjnie diagnozujemy źródła problemów rekrutacyjnych naszych klientów, zawsze biorąc pod uwagę dostępne dane. Dzięki temu osiągamy konkretne rezultaty – bez niedomówień, ogólników i mglistych obietnic. Nie ukrywamy swoich działań: co tydzień dostarczamy raport z podsumowaniem działań (w tym: liczba kandydatów w procesie, wskaźnik odpowiedzi, feedback do oferty).

Zobacz, co o pracy z nami mówią inni

Maryana Kateba
Senior Recruitment and EB Specialist
,
Grupa Żywiec S.A.
Sukces współpracy pomiędzy BeeTalents a Grupą Żywiec to głównie zasługa transparentnej komunikacji, wzajemnego szacunku, wspólnego celu i dbałości o pozytywne doświadczenia kandydatów w trakcie procesu rekrutacji.
Justyna Cichocka
Employer Branding Specialist
,
Solwit SA
Efekty współpracy z BeeTalents skłoniły nas do jej kontynuowania. W działaniach marketingu rekrutacyjnego widzimy ogromny potencjał [...].
Wojciech Ogrodowczyk
Partner
,
Brains & Beards
Oferta Bee Talents pozwoliła nam trafić do interesujących kandydatów bez poświęcania dużej ilości naszego czasu. Współpraca z nimi była szybka, konkretna i, co najważniejsze, zakończyła się sukcesem.
Aleksandra Wojdat
Recruitment Team Leader
,
Semantive
Kiedy rozpoczęliśmy naszą współpracę z Bee Talents wiedzieliśmy, że przed nami, Semantive, niełatwe zadanie jakim jest budowanie i skalowanie firmy. (...) Efekt? Świetni specjaliści na pokładzie.
Julian Weddige
Founder and Managing Director
,
SmartPatient
Współpraca RPO z Bee Talents układała się doskonale i świetnie się sprawdziła, mając ogromny wpływ na skalowanie naszego zespołu. Gorąco polecamy Bee Talents jako partnera rekrutacyjnego!

Docenia nas również branża

Nagroda
Transparency Festival 2022
Najbardziej zaangażowany dział HR
Nagroda
Clutch Leader 2021
Top IT service recruiting firms
Nagroda
Clutch Leader 2021
Rekrutacja IT
Nagroda
Linkedin Talent Awards 2019
Najbardziej innowacyjna agencja
Nagroda
Digital Connect Mag™
Top 8 IT Recruiting Agencies in 2021

Chcesz do nas dołączyć?