RPO: Twój rekruter na wyłączność

Zyskaj doświadczonych, samodzielnych ekspertów gotowych do pracy przy Twoich rekrutacjach i w pełni odpowiedzialnych za ich wyniki. Bez konieczności zatrudniania i szkolenia nowych pracowników działu HR.

Z RPO w Bee Talents korzystają już:

RPO, czyli kto?

RPO (recruitment process outsourcing) to usługa, w której jeden z naszych rekruterów_ek lub cały zespół pracuje tylko dla Ciebie, stając się na określony czas częścią Twojego zespołu.

Dzięki temu rekruter_ka może głęboko wejść w procesy firmowe, bardzo dobrze zrozumieć kulturę organizacji i skuteczniej znaleźć dopasowanych do niej kandydatów. A ponieważ pracuje bezpośrednio w Twoim zespole, znacząco usprawnia się też komunikacja związana z procesami rekrutacyjnymi.

Co zyskujesz z RPO

Stałe, skuteczne wsparcie w realizacji hiring planu dla Ciebie i Twojego zespołu.
Bezpłatny dostęp do narzędzi rekrutacyjnych.
Know-how, doświadczenie i dostęp do danych rynkowych.
Strategiczną wiedzę team leadera, który wspiera pracę rekrutera.
Oszczędność kosztów zatrudnienia kandydata.
Możliwość rozwoju rekruterów i doskonalenia procesów wewnątrz firmy.
Szybki start rekrutacji - w ciągu kilku dni na podstawie podpisanego zamówienia, a nie umowy.
Pewność, że dbamy o realne efekty! Do zasad współpracy możemy wprowadzić wynagrodzenie z rozliczeniem za wyniki, jednocześnie obniżając wysokość podstawowego wynagrodzenia
Jeśli nie chcesz długich zobowiązań - model subskrypcyjny o elastycznych warunkach współpracy.
4 godziny consultingu w cenie usługi RPO.
Możliwość rekrutacji nie tylko na role IT!

Jak to działa?

1
W zależności od wybranego pakietu, otrzymujesz rekrutera/zespół rekruterów na określoną liczbę dni w miesiącu.
2
Rekruter_ka wspiera Cię i Twój zespół w ciągły sposób w rekrutacjach oraz w organizacji procesów z tym związanych.
3
Nad pracą rekrutera czuwa team leader, który jest z Tobą w stałym kontakcie, by optymalizować zadania, usuwać blokery i wspierać Cię swoim doświadczeniem.
4
Wszystkie działania dokładnie raportujemy i analizujemy, dostarczając Ci konkretne rezultaty i dane.
5
Płacisz wygodną, miesięczną subskrypcję na czas określony w umowie.
6
W razie nieobecności, gwarantujemy zastępstwo, żeby zachować ciągłość usługi.

Co wchodzi w skład usługi RPO?

Rekruter_ka pracujący tylko dla Ciebie

Rekruter_ka staje się częścią Twojego zespołu i z pełną odpowiedzialnością realizuje cele Twojej organizacji, zapewniając kandydatom spójną i zawsze najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.

Wsparcie Team Leaderów i Seniorów

Team leader to Twój opiekun klienta – wesprze Cię wiedzą, doradzi w konkretnej sytuacji i pomoże w rozwiązywaniu problemów. Rekruterzy biorący udział w Twoich projektach mogą też codziennie konsultować swoje pomysły, strategie czy wyzwania z leaderami i całym zespołem.

Audyt i optymalizacja procesu rekrutacyjnego

Przyjrzymy się obecnemu procesowi rekrutacyjnemu w firmie i zaproponujemy konkretne usprawnienia na podstawie dostępnych danych oraz doświadczeń całego naszego zespołu zebranych podczas podobnych rekrutacji.

Przygotowanie i ocena oferty

Podpowiemy Ci, czy Twoja oferta jest konkurencyjna, jakich efektów możesz się spodziewać i co może je poprawić. Pomożemy Ci też zdefiniować personę kandydata oraz wesprzemy w publikacji na job boardach i dotarciu do kandydatów innymi skutecznymi kanałami.

Koordynacja procesu rekrutacyjnego

W ramach naszej współpracy zajmiemy się całym procesem rekrutacyjnym w Twojej firmie, w tym sourcingiem, selekcją kandydatów oraz negocjacjami ofertowymi. Wesprzemy Cię też w onboardingu, by Candidate Experience płynnie przeszło w Employee Experience.

Wyspecjalizowane narzędzia rekrutacyjne

W ramach usługi zyskujesz dostęp do takich narzędzi jak LinkedIn RPS czy ATS Lever. Koszt tych systemów jest zawsze po naszej stronie.

Raportowanie

Regularnie przedstawimy Ci raport z naszych działań, z którego dowiesz się m.in. ilu pozyskaliśmy kandydatów, jaki jest response rate, jakie są miary konwersji oraz najczęściej pojawiające się feedbacki.

Doradztwo i edukacja w zakresie wsparcia rekrutacji

Poza standardowym wsparciem rekrutera w zespole, możesz skorzystać z dodatkowych szkoleń prowadzonych przez nas i naszych partnerów, np. w zakresie marketingu rekrutacyjnego czy projektowania procesu rekrutacyjnego i onboardingu

95%

Klientów Bee Talents oceniło współpracę pozytywnie

8 miesięcy

Średni czas trwania umowy w modelu RPO

395

Zamkniętych rekrutacji w modelu RPO w 2022

65%

Oszczędności względem rekrutacji w modelu success fee Case study: Nordcloud

Zobacz, jak to działa w praktyce

Aleksandra Wojdat
Recruitment Team Leader
,
Semantive
Kiedy rozpoczęliśmy naszą współpracę z Bee Talents wiedzieliśmy, że przed nami, Semantive, niełatwe zadanie jakim jest budowanie i skalowanie firmy. (...) Efekt? Świetni specjaliści na pokładzie.
Julian Weddige
Founder and Managing Director
,
SmartPatient
Współpraca RPO z Bee Talents układała się doskonale i świetnie się sprawdziła, mając ogromny wpływ na skalowanie naszego zespołu. Gorąco polecamy Bee Talents jako partnera rekrutacyjnego!
Dorota Kowalik
IT Recruitment Team Lead
,
Nordcloud
W bardzo dla nas dynamicznym okresie, usługa RPO pozwoliła nam w Nordcloud utrzymać jakość i tempo domykania międzynarodowych projektów rekrutacyjnych.
Małgorzata Ciochoń
Recruitment Team Leader
,
Netguru
Bee Talents z powodzeniem zrealizowało rekrutacje na wiele stanowisk w ustalonym terminie. Współpracowali efektywnie i szybko pomagali nam we wszystkich potrzebach oraz wyzwaniach pojawiających się w projektach.
Marta Mikołajczyk
Talent Acquisition Partner
,
Codility
Bee Talents pomogło nam zatrudnić masę developerów w wymagającym dla Codility czasie intensywnego skalowania organizacji. [...] Jeśli zależy Ci na rezultatach, nawet się nie zastanawiaj! Bee Talents jest świetną opcją dla Ciebie.
Adrian Roth
CEO
,
Bitnoise
[Klaudia] Wsparła nie tylko nasze procesy rekrutacyjne, ale również szeroko pojęte HR i EB. Rekomendujemy Bee Talents za szybkość reakcji, elastyczność, chęć prototypowania rozwiązań i przede wszystkim partnerską współpracę.

Zobacz, czy RPO jest rozwiązaniem dla Ciebie