RPO: Twój rekruter na wyłączność

Zyskaj doświadczonych, samodzielnych ekspertów gotowych do pracy przy Twoich rekrutacjach i w pełni odpowiedzialnych za ich wyniki. Bez konieczności zatrudniania i szkolenia nowych pracowników działu HR.

Z RPO w Bee Talents korzystają już:

RPO, czyli kto?

RPO (recruitment process outsourcing) to usługa, w której jeden z naszych rekruterów_ek lub cały zespół pracuje tylko dla Ciebie, stając się na określony czas częścią Twojego zespołu.

Dzięki temu rekruter_ka może głęboko wejść w procesy firmowe, bardzo dobrze zrozumieć kulturę organizacji i skuteczniej znaleźć dopasowanych do niej kandydatów. A ponieważ pracuje bezpośrednio w Twoim zespole, znacząco usprawnia się też komunikacja związana z procesami rekrutacyjnymi.

Co zyskujesz z RPO

Skuteczne wsparcie rekrutacyjne w obszarze nowych technologii, bez konieczności zatrudniania i szkolenia nowych pracowników działu HR.
Wsparcie rekrutera, który pracuje tylko dla Ciebie jak rekruter in-house. W przeciwieństwie do innych agencji rekrutacyjnych, nie zatrudniamy freelancerów pod konkretny projekt.
Bezpłatny dostęp do narzędzi rekrutacyjnych (RPS oraz ATS, dzięki któremu publikujemy oferty na 20 job boardach) oraz narzędzia rekrutera (komputer, telefon).
Dostęp do aktywnej bazy, w której mamy ponad 50 000 kandydatów ze zgodami RODO.
Co tydzień raport z podsumowaniem działań (w tym: liczba kandydatów w procesie, wskaźnik odpowiedzi, feedback do oferty). 
Strategiczną wiedzę team leadera, który wspiera pracę rekrutera.
Nawet 75% oszczędności względem tradycyjnej rekrutacji.
Możliwość doskonalenia procesów wewnątrz Twojej firmy dzięki wiedzy naszego zespołu rekruterów IT: wspieramy m.in. w audycie CX, zdefiniowaniu persony kandydata czy przy procesie onboardingu.
Szybki start rekrutacji - w ciągu zaledwie kilku dni.
Pewność, że dbamy o realne efekty! Do zasad współpracy możemy wprowadzić wynagrodzenie z rozliczeniem za wyniki, jednocześnie obniżając wysokość podstawowego wynagrodzenia
Jeśli nie chcesz długich zobowiązań - model subskrypcyjny o elastycznych warunkach współpracy, z miesięcznym lub krótszym okresem wypowiedzenia.
Możliwość rekrutacji nie tylko na role IT!

Jak to działa?

1
W zależności od wybranego pakietu, dołącza do Ciebie rekruter/zespół rekruterów na pełen lub część etatu.
2
Rekruter_ka wspiera Cię i Twój zespół w ciągły sposób w rekrutacjach oraz w organizacji procesów z tym związanych.
3
W ramach usługi zyskujesz dostęp do takich narzędzi jak LinkedIn RPS czy ATS Lever. Koszt tych systemów jest zawsze po naszej stronie. Dzięki współpracy z Inhire.io mamy stały dostęp do aktywnej bazy ponad 50 tysięcy kandydatów. Dodatkowo Twoje ogłoszenie pojawi się na kilkudziesięciu portalach oraz w social mediach - także w cenie usługi!
4
Nad pracą rekrutera czuwa team leader, który jest z Tobą w stałym kontakcie, by optymalizować zadania, usuwać blokery i wspierać Cię swoim doświadczeniem.
5
Wszystkie działania dokładnie raportujemy i analizujemy, dostarczając Ci konkretne rezultaty i dane.
6
Płacisz wygodną, miesięczną subskrypcję na czas określony w umowie.
7
W razie nieobecności, gwarantujemy zastępstwo, żeby zachować ciągłość usługi.

Co wchodzi w skład usługi RPO?

Rekruter_ka pracujący tylko dla Ciebie

Rekruter_ka staje się częścią Twojego zespołu i z pełną odpowiedzialnością realizuje cele Twojej organizacji, zapewniając kandydatom spójną i zawsze najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.

Wsparcie Team Leaderów i Seniorów

Team leader to Twój opiekun klienta – wesprze Cię wiedzą, doradzi w konkretnej sytuacji i pomoże w rozwiązywaniu problemów. Rekruterzy biorący udział w Twoich projektach mogą też codziennie konsultować swoje pomysły, strategie czy wyzwania z leaderami i całym zespołem.

Audyt i optymalizacja procesu rekrutacyjnego

Przyjrzymy się obecnemu procesowi rekrutacyjnemu w firmie i zaproponujemy konkretne usprawnienia na podstawie dostępnych danych oraz doświadczeń całego naszego zespołu zebranych podczas podobnych rekrutacji.

Przygotowanie i ocena oferty

Podpowiemy Ci, czy Twoja oferta jest konkurencyjna, jakich efektów możesz się spodziewać i co może je poprawić. Pomożemy Ci też zdefiniować personę kandydata oraz wesprzemy w publikacji na job boardach i dotarciu do kandydatów innymi skutecznymi kanałami.

Koordynacja procesu rekrutacyjnego

W ramach naszej współpracy z naszą firmą rekrutacyjną zajmiemy się całym procesem rekrutacyjnym w Twojej firmie, w tym sourcingiem, selekcją kandydatów oraz negocjacjami ofertowymi. Wesprzemy Cię też w onboardingu, by Candidate Experience płynnie przeszło w Employee Experience.

Wyspecjalizowane narzędzia rekrutacyjne

W ramach usługi zyskujesz dostęp do takich narzędzi jak LinkedIn RPS czy ATS Lever. Koszt tych systemów jest zawsze po naszej stronie. Dzięki współpracy z Inhire.io mamy stały dostęp do aktywnej bazy ponad 50 tysięcy kandydatów.

Raportowanie

Regularnie przedstawimy Ci raport z naszych działań, z którego dowiesz się m.in. ilu pozyskaliśmy kandydatów, jaki jest response rate, jakie są miary konwersji oraz najczęściej pojawiające się feedbacki. Dzięki temu zawsze wiesz, na jakim etapie jest dany proces.

Doradztwo i edukacja w zakresie wsparcia rekrutacji

Poza standardowym wsparciem rekrutera w zespole, możesz skorzystać z dodatkowych szkoleń prowadzonych przez nas i naszych partnerów, np. w zakresie marketingu rekrutacyjnego czy projektowania procesu rekrutacyjnego i onboardingu

100%

Klientów Bee Talents oceniło współpracę pozytywnie

83%

KANDYDATÓW ZATRUDNIONYCH PRZEZ REKRUTERÓW BEE TALENTS ZOSTAJE Z FIRMĄ PONAD ROK

mniej niż 5 dni

TO ŚREDNI CZAS NA POZYSKANIE PIERWSZEGO KANDYDATA OD ROZPOCZĘCIA PROCESU

65%

Oszczędności względem rekrutacji w modelu success fee Case study: Nordcloud

Zobacz, jak to działa w praktyce

Aleksandra Wojdat
Recruitment Team Leader
,
Semantive
Kiedy rozpoczęliśmy naszą współpracę z Bee Talents wiedzieliśmy, że przed nami, Semantive, niełatwe zadanie jakim jest budowanie i skalowanie firmy. (...) Efekt? Świetni specjaliści na pokładzie.
Julian Weddige
Founder and Managing Director
,
SmartPatient
Współpraca RPO z Bee Talents układała się doskonale i świetnie się sprawdziła, mając ogromny wpływ na skalowanie naszego zespołu. Gorąco polecamy Bee Talents jako partnera rekrutacyjnego!
Dorota Kowalik
IT Recruitment Team Lead
,
Nordcloud
W bardzo dla nas dynamicznym okresie, usługa RPO pozwoliła nam w Nordcloud utrzymać jakość i tempo domykania międzynarodowych projektów rekrutacyjnych.
Małgorzata Ciochoń
Recruitment Team Leader
,
Netguru
Bee Talents z powodzeniem zrealizowało rekrutacje na wiele stanowisk w ustalonym terminie. Współpracowali efektywnie i szybko pomagali nam we wszystkich potrzebach oraz wyzwaniach pojawiających się w projektach.
Marta Mikołajczyk
Talent Acquisition Partner
,
Codility
Bee Talents pomogło nam zatrudnić masę developerów w wymagającym dla Codility czasie intensywnego skalowania organizacji. [...] Jeśli zależy Ci na rezultatach, nawet się nie zastanawiaj! Bee Talents jest świetną opcją dla Ciebie.
Adrian Roth
CEO
,
Bitnoise
[Klaudia] Wsparła nie tylko nasze procesy rekrutacyjne, ale również szeroko pojęte HR i EB. Rekomendujemy Bee Talents za szybkość reakcji, elastyczność, chęć prototypowania rozwiązań i przede wszystkim partnerską współpracę.

Zobacz, czy RPO jest rozwiązaniem dla Ciebie