Rekrutacje w modelu retainer fee i success fee 

Twój zespół rośnie? A może szukasz kandydatów na wyspecjalizowane, niszowe lub managerskie stanowiska? Zleć nam pojedynczą lub kilka rekrutacji, a my zajmiemy się całym procesem i dowieziemy konkretne wyniki, ściśle współpracując z Twoim zespołem.

Z usługi RF/SF korzystają już:

Retainer fee/Success fee – co to właściwie znaczy?

Rekrutacje w modelu Retainer fee i Success fee (które w skrócie nazywamy RF/SF) to model znany z klasycznej współpracy z agencjami rekrutacyjnymi.

Ty zlecasz nam pojedynczą rekrutację lub kilka rekrutacji, a nasi specjaliści od rekrutacji biorą na siebie większość procesu.

Obawiasz się o “masówkę”? To nie u nas. :) Dzięki modelowi rozliczenia, w którym najpierw płacisz retainer fee na start, nasi rekruterzy_ki mogą prowadzić jednocześnie mniej projektów rekrutacyjnych niż to, co standardowo spotkasz na rynku (jeden rekruter prowadzi maksymalnie 6 projektów). Co ważne, nasze success fee jest stałe i niezależne od wynagrodzenia kandydata - nie podbijamy sztucznie oczekiwań kandydata, żeby dostać większe fee.

Pracując w maksymalnie 6 projektach na raz, rekruter_ka może poświęcić Twoim rekrutacjom wystarczająco dużo uwagi i czasu, żeby osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Co zyskujesz, rekrutując z Bee Talents?

Nasz autorski proces, którego skuteczność sprawdziliśmy wielokrotnie. Rekruter pracuje w maksymalnie 6 projektach na raz, by efektywnie wystartować i prowadzić działania.
Cotygodniowe raporty z wykonanej pracy oraz opis planu działań na kolejny tydzień – bez niedopowiedzeń i niejasności.
Aktywne dotarcie do kandydatów w ramach team-sourcingu, czyli pisania wiadomości przez zespół Bee Talents. Dzięki temu docieramy do około 100 kandydatów już w pierwszym tygodniu współpracy. 
Bezpłatny dostęp do narzędzi rekrutacyjnych (RPS oraz ATS, dzięki któremu publikujemy oferty na 20 job boardach) oraz narzędzia rekrutera (komputer, telefon).
Stały kontakt nie tylko z Rekruterem_ką, prowadzącym_ą projekt, ale też z Leaderem_ką, który_a nadzoruje proces i wspiera doświadczeniem i wiedzą.
Know-how, doświadczenie i dostęp do danych rynkowych nie tylko Rekrutera_ki w Twoim projekcie, ale całego naszego zespołu.
Szybki start rekrutacji - w ciągu kilku dni na podstawie podpisanego zamówienia, a nie umowy.
Gwarancję, że zatrudniony_a kandydat_ka zostanie w Twojej organizacji przez co najmniej 6 miesięcy. Jeśli tak się nie stanie, wesprzemy Cię dodatkową rekrutacją!

Jak to działa?

1
Proces zaczynamy od spotkania kick-off, które pozwala nam dokładnie zbadać i poznać Twoje potrzeby, a następnie odpowiednio przygotować strategię działań sourcingowych. Dzięki takiemu spotkaniu lepiej kalibrujemy kandydatów. Efekt? Nasze dane pokazują, że 83% zatrudnionych zostaje w firmach ponad rok!
2
O każdym z rekomendowanych przez nas kandydatów tworzymy brief, w którym znajdziesz kompletne informacje o jego_jej motywacji, doświadczeniu, oczekiwaniach oraz dostępności. 
3
Nad pracą rekrutera czuwa Team Leader, który pomaga usuwać blokery czy rozwiązywać bardziej skomplikowane problemy.
4
Wszystkie działania stale analizujemy i dokładnie raportujemy w każdym tygodniu, dostarczając Ci konkretne rezultaty i dane.
5
Maksymalnie upraszczamy komunikację - kontaktujemy się z Tobą w takim kanale, który jest dla Ciebie najwygodniejszy (np. Slack, Google Chat, Teams).
6
W razie nieobecności gwarantujemy zastępstwo, aby zachować ciągłość aktywnych działań w procesie rekrutacyjnym.
7
Nasza współpraca nie jest ograniczona czasowo i kończy się dopiero w momencie zatrudnienia odpowiedniej osoby.
8
Płacisz nam w dwóch częściach: retainer fee na starcie rekrutacji i success fee po udanym zatrudnieniu kandydata.

Co wchodzi w skład usługi rekrutacyjnej?

Doświadczony rekruter, który realizuje rekrutację

Nasz zespół to doświadczeni senior oraz mid rekruterzy, którzy mają niezbędną wiedzę i know-how, aby skutecznie prowadzić proces rekrutacyjny.

Wsparcie team leaderów i całego zespołu

Rekruter prowadzący Twój projekt może codziennie konsultować pomysły, strategie czy wyzwania z leaderami i całym zespołem.

Analiza oferty i rekrutacji, którą prowadzimy

Zweryfikujemy mocne strony oferty i zdefiniujemy potencjalne blokery. Przedstawimy Ci dane oraz pokażemy możliwe opcje, aby zwiększyć jej atrakcyjność.

Koordynacja procesu rekrutacyjnego

Zajmiemy się nie tylko sourcingiem, ale też przeprowadzeniem kandydata przez cały proces rekrutacyjny, jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, w tym umawianiem spotkań i przesyłaniem feedbacków kandydatom. Zadbamy też o ciągły kontakt w trakcie trwania procesu i cały candidate experience.

Wyspecjalizowane narzędzia rekrutacyjne

Korzystamy z takich narzędzi jak LinkedIn RPS, ATS Lever, JustJoinIT czy NoFluffJobs. Koszt tych systemów jest zawsze po naszej stronie. Dzięki współpracy z Inhire.io mamy stały dostęp do aktywnej bazy ponad 50 tysięcy kandydatów.

Raportowanie

W każdym tygodniu otrzymasz od nas raport z naszych działań oraz konkretne liczby pokazujące atrakcyjność Twojej oferty na rynku, w tym konwersje i feedbacki kandydatów. Dzięki temu zawsze wiesz, na jakim etapie jest dany proces.

Budowanie marki pracodawcy

Nasze doświadczenie pozwala nam na stworzenie dobrego, wartościowego ogłoszenia, które oczywiście uzgodnimy z Tobą. Nasze wiadomości do kandydatów są zawsze spersonalizowane i pokazują najmocniejsze strony firmy (EVP, USP). Dzięki temu kandydaci będą chętniej aplikować do Twojej firmy, nawet po zakończeniu współpracy z nami.

mniej niż 5 dni

TO ŚREDNI CZAS NA POZYSKANIE PIERWSZEGO KANDYDATA OD ROZPOCZĘCIA PROCESU

6

PRZY MAKSYMALNIE TYLU PROJEKTACH NA RAZ PRACUJE NASZ REKRUTER

ponad 50 000

WIELKOŚĆ AKTYWNEJ BAZY KANDYDATÓW ZE ZGODAMI RODO

100%

kandydatów przeszło okres próbny

100%

KLIENTÓW OCENIA WIEDZĘ techniczną NASZYCH REKRUTERÓW JAKO PRZEWYŻSZAJĄCĄ RYNKOWĄ

83%

KANDYDATÓW ZATRUDNIONYCH PRZEZ REKRUTERÓW BEE TALENTS ZOSTAJE Z FIRMĄ PONAD ROK

1-2 dni

CZAS STARTU REKRUTACJI OD PODPISANIA UMOWY

100%

KLIENTÓW POLECIŁOBY BEE TALENTS INNYM FIRMOM

Zobacz, jak to działa w praktyce

Erwin Szudrawski
CTO
,
Alfreð
Cała praca została wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.
Michał Biernat
Co-founder & CTO
,
Higo®
Najbardziej doceniam cierpliwość i determinację osób, z którymi miałem okazję współpracować :-) Bez względu na trudności, które wspólnie napotykaliśmy w tej wymagającej rekrutacji, zawsze mogłem liczyć na entuzjazm, profesjonalizm i niecodzienną dawkę energii, co z pewnością przekładało się na końcowy sukces projektu!
Zespół
,
Accounto AG
Współpraca z firmą Bee Talents przyniosła nam efektywne i skuteczne procesy rekrutacyjne, pomimo wyzwań związanych z ograniczoną pulą kandydatów na rynku. Regularne raporty i szczegółowe statystyki zapewniały transparentność i możliwość bieżącego monitorowania postępów, a ich zrozumienie i elastyczność wobec naszych potrzeb przyczyniły się do zapełnienia wszystkich otwartych ról w naszej organizacji.
Maryana Kateba
Senior Recruitment and EB Specialist
,
Grupa Żywiec S.A.
Sukces współpracy pomiędzy BeeTalents a Grupą Żywiec to głównie zasługa transparentnej komunikacji, wzajemnego szacunku, wspólnego celu i dbałości o pozytywne doświadczenia kandydatów w trakcie procesu rekrutacji.

Porozmawiajmy o rekrutacjach w Twojej firmie