Specjaliści AI. Rynek w 2023 roku

Raport
Liczba stron:
11

Chcesz wgryźć się w rynek AI, ale brakuje Ci danych? Chciał_byś wiedzieć, w których krajach jest najwięcej specjalistów AI, ile zarabiają i o jakich stanowiskach właściwie mówimy? Jeśli tak - to świetnie, bo przygotowaliśmy ebooka, który stanowi doskonały wstęp do zagłębienia się w tę tematykę!

Z ebooka dowiesz się:

  • jak definiuje się "specjalistę AI" na rynku,
  • w których krajach i miastach znajdziemy najwięcej specjalistów AI,
  • ilu specjalistów AI jest w Polsce,
  • jakich technologii używają,
  • na jakie frameworki/biblioteki warto zwrócić uwagę,
  • ile zarabiają specjaliści AI.

Całość zamyka komentarz ekspercki.

Ze wstępu:

W niniejszym raporcie przyjęto założenie, że specjalista AI to nie tylko osoba z teoretyczną wiedzą z zakresu uczenia maszynowego, ale przede wszystkim z praktycznym doświadczeniem w tej dziedzinie. To podejście różni się od alternatywnej definicji, która może obejmować szeroki zakres programistów, w tym programistów ze znajomością języka programowania takiego jak Python, deklarujących znajomość technologii uczenia maszynowego bez potwierdzenia zastosowania tej wiedzy.

Ebooka przygotowała:

Paulina Kaska, Tech Recruiter w Bee Talents. W swojej pracy skupia się na intensywnym wsparciu amerykańskich klientów, dostarczając usługi RPO, przyciągając talenty dopasowane do potrzeb organizacji. Jej zainteresowanie kwestią wpływu sztucznej inteligencji na obszar HR oraz obserwowanie rozwoju posthumanizmu w kontekście biznesowym stanowi nie tylko profesjonalne zobowiązanie, ale również pasję. Na co dzień stara się integrować swoją wiedzę w obszarze rekrutacji z zaawansowanymi trendami technologicznymi, co przyczynia się do efektywnego dostosowywania strategii rekrutacyjnych do dynamicznie zmieniającego się środowiska IT.

Zarejestruj się, żeby pobrać podręcznik
Podręcznik jest już gotowy do pobrania

Życzymy miłej lektury! :)

Pobierz podręcznik