AI na kłopoty! Jak Chat GPT pomoże odczarować analizę danych w rekrutacji

Data nagrania:
2024-02-15

Na webinarze “AI na kłopoty! Jak Chat GPT pomoże odczarować analizę danych w rekrutacji” pokazujemy, jak praktycznie wykorzystać AI w analizie procesów rekrutacyjnych od początku do samego końca.

Poczynając od aspektów etycznych i prawnych, przejdziemy do konkretów: jak przygotować dane, co z nimi robić i jak sprawdzić, czy nasza rekrutacja poszła sprawnie na tle innych.

W czasie webinaru poruszamy kwestie takie jak:

  • Czego potrzeba, aby analizować dane z Chat GPT?
  • Co wolno, a czego lepiej nie robić?
  • Mam dane, co dalej? Przygotowanie i przetwarzanie danych w AI.
  • Upraszczamy statystykę! Sortowanie, agregacja i analiza danych i wyciąganie z nich wniosków.
  • Przyglądamy się całemu procesowi - tworzenie lejka rekrutacyjnego i wyciąganie wniosków na temat skuteczności procesu.

Czas trwania: 40 minut

Webinar prowadzi:

Maciej Szulakiewicz, CRM & Data Consultant w Bee Talents
W Bee Talents działa od ponad 2,5 roku. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczął jako Tech Recruiter i w tym czasie miał okazję współpracować z firmami z Francji, Polski i USA. Zapytany o najciekawszą rolę, bez wahania odpowiada: Payroll Specialist dla amerykańskiego start-upu. Obecnie Konsultant ds. danych rekrutacyjnych i sprzedażowych oraz CRM w Bee Talents. W codziennej pracy kieruje się zasadą “jeśli nie wiem, to się dowiem”, stąd często eksperymentuje i podejmuje się nowych wyzwań - jak np. usprawnianie procesów rekrutacyjnych przy pomocy Generative AI.

Zarejestruj się, żeby obejrzeć webinar

AI na kłopoty! Jak Chat GPT pomoże odczarować analizę danych w rekrutacji