Google search działa inaczej niż myślisz - jak obecnie korzystać z najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej w rekrutacji i sourcingu?

Data nagrania:
2023-06-22

Z prelekcji dowiesz się, jakie zmiany zaszły w Google search w ostatnim czasie, jak efektywnie podejść do wyszukiwania w Google i jakie są obecnie błędy. Poznasz również nietypowe sposoby na zwiększenie liczby wyników wyszukiwania.

Prowadzący: Radosław Smarslik, Tech Recruiter

Jest Tech Rekruterem w naszym Ulu - dzieli się swoją wiedzą, pisząc artykuły i prowadząc prezentacje o sourcingu, ChacieGPT i Bing Chacie. Radek ma szerokie doświadczenie w rekrutacjach IT i nie tylko, a aktualnie wpiera jednego z naszych partnerów w modelu RPO, poszukując specjalistów od Ruby. Swoją prelekcję poprowadzi po wystąpieniu na międzynarodowej konferencji Hired!BCN w Barcelonie.

Czas: 30 min

Nagranie z eventu: Dzień Pracownika HR 2023.

Wydarzenie, które pozwoli Ci zdobyć nową wiedzę i umiejętności z zakresu rekrutacji, zarządzania projektami oraz inspiracji ze świata sprzedaży. Nasi specjaliści przygotowali prelekcje na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy m.in. AI, kompetencje przyszłości, inkluzywność i sprzedaż. Każda prelekcja zakończy się sesją Q&A.

Zarejestruj się, żeby obejrzeć webinar

Google search działa inaczej niż myślisz - jak obecnie korzystać z najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej w rekrutacji i sourcingu?