Inkluzywność w HR - najlepsze praktyki i budowanie kultury organizacji wspierającej różnorodność

Data nagrania:
2023-06-22

Czym jest inkluzywność i różnorodność, i dlaczego są tak istotne? W jaki sposób te wartości wpływają na rozwój firm i ich sukces? W trakcie tego bloku, zgłębimy zagadnienia związane z różnorodnością, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, dlaczego obecnie tak wiele się o nich mówi.

Poruszymy temat, jak radzić sobie z biznesem, który nie dostrzega znaczenia i nie wspiera kultury opartej na różnorodności. Dowiesz się, jak przezwyciężyć te wyzwania i skutecznie wprowadzić pozytywne zmiany, aby stworzyć otoczenie pracy, w którym każdy ma szansę się rozwijać i wnosić wartość.

Omówimy najlepsze praktyki w rekrutacji, a dzięki praktycznym wskazówkom, poznasz strategie i narzędzia, które pomogą Ci prowadzić proces zgodny z wartościami różnorodności.

Prelegentka: Adriana Gęsiarz, Recruitment Services Manager

Pracując w rekrutacji od 2016 roku, specjalizuje się głównie w rekrutacjach na stanowiska techniczne i kadry zarządzającej. Interesuje się nowymi technologiami i pozostaje na bieżąco z trendami, które kształtują rynek pracy w IT. Ma okazję prowadzić Szkolenia Techniczne RocketHive dla zespołów HR, które pozwalają wgłębić się świat technologii oraz tworzenia procesów rekrutacyjnych, które zapewniają odpowiednie dopasowanie kandydatów do organizacji. Oprócz technologii, interesuje się tworzeniem inkluzywnych środowisk pracy opartych na tolerancji i wzajemnym wsparciu. Miała okazję zgłębić te tematy podczas konferencji Unleash w Las Vegas, w której Bee Talents brało dział. Wierzy, że organizacje odnoszą sukces, gdy przyjmują kulturę różnorodności. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu prowadzenia szkoleń i zainteresowania tworzeniem inkluzywnych środowisk, stara się wspierać firmy w budowaniu kultury akceptacji i tolerancji.

Czas: 30 minut

Nagranie z eventu: Dzień Pracownika HR 2023.

Wydarzenie, które pozwoli Ci zdobyć nową wiedzę i umiejętności z zakresu rekrutacji, zarządzania projektami oraz inspiracji ze świata sprzedaży. Nasi specjaliści przygotowali prelekcje na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy m.in. AI, kompetencje przyszłości, inkluzywność i sprzedaż. Każda prelekcja zakończy się sesją Q&A.

Zarejestruj się, żeby obejrzeć webinar

Inkluzywność w HR - najlepsze praktyki i budowanie kultury organizacji wspierającej różnorodność