Sztuka argumentowania (i sprzedaży!) w działaniach HR. Jak robić to konkretnie, po partnersku i skutecznie?

Data nagrania:
2023-06-22

Wejdź w buty przekonywanego. Argumentacja w oparciu o cele firmowe, osobiste i zadania. Badania, case’y, historie. Rola wzmocnienia przekazu w argumentacji. Budowanie rzeczowej argumentacji. Jak sprawić, by z argumentacji lał się konkret, a nie woda? Po partnersku albo wcale. Jak partnerskie (i symetryczne!) relacje wpływają na skuteczne argumentowanie? Jednoczesna gra o interesy własne i rozmówcy. Utopia, czy możliwe optimum?

Prowadzący: Arkadiusz Chludziński, Head of Growth

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska, Deloitte, PwC, Sandler Training Polska. Były Partner i Head of algorytmia Sprzedaży i Board Member 321 GROW. Obecnie Head of Growth w Bee Talents. Arkadiusz łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Wykładowca na AGH.

Czas: 30 minut

Nagranie z eventu: Dzień Pracownika HR 2023.

Wydarzenie, które pozwoli Ci zdobyć nową wiedzę i umiejętności z zakresu rekrutacji, zarządzania projektami oraz inspiracji ze świata sprzedaży. Nasi specjaliści przygotowali prelekcje na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy m.in. AI, kompetencje przyszłości, inkluzywność i sprzedaż. Każda prelekcja zakończy się sesją Q&A.

Zarejestruj się, żeby obejrzeć webinar

Sztuka argumentowania (i sprzedaży!) w działaniach HR. Jak robić to konkretnie, po partnersku i skutecznie?