Całkiem trudno pisać o sobie.  Ale niektóre wydarzenia nadal zasługują na pełen radości post, w którym postaramy się powiedzieć wam dokładnie, dlaczego tak się cieszymy.

Bee Talents zostało właśnie wyróżnione jako jeden z trzech finalistów w pierwszej polskiej edycji konkursu LinkedIn Talent Awards 2019, zwieńczonej dzisiejszą galą w Warszawie.

Otrzymaliśmy ten zaszczyt w kategorii Top Innovative Agency in Poland dla firm poniżej 40 pracowników.

W konkursie brano pod uwagę około 500 firm, a Bee Talents znalazło się wśród finałowej trójki. Gratulujemy finalistom - dotLinkers oraz inzynierowie.com. Na końcu wieczoru główną nagrodę otrzymali inzynierowie.com.

LinkedIn Talent Awards 2019
Piotr, Maciek i Ola na gali finałowej.
Chcemy napisać trochę o tym, co przyczyniło się do naszego wyróżnienia.

Przede wszystkim, to zawsze super uczucie, kiedy ktoś z zewnątrz potwierdza sensowność Twoich wysiłków. Tak trochę szczególnie, kiedy jest to LinkedIn - firma, która wyznacza trochę rytm serca naszej branży. Ten sukces nie ma większych i mniejszych ojców - jest wynikową tylu czynników, że cały team jest dumnym tatusiem/mamusią! Czapki z głów.

Cały zeszły rok to inwestycje - niektóre zmuszały naszego nieocenionego Finance Controllera Michała do bardziej wytężonego wertowania excela (ok, przyznaję, że nie mam pojęcia jak robi to co robi!). Prawie 20% naszego przychodu zainwestowaliśmy w nowy software, dając naszym rekruterom najlepsze narzędzia. Wdrożyliśmy nowego ATSa, rekruterzy pracują na kontach LinkedIn RPS. Nieustannie rozwijamy umiejętności zespołu, szczególną wagę przykładając do wiedzy technicznej rekruterów. Co dwa tygodnie gościmy eksperta z branży i mamy fajnie działający program wymiany wiedzy poprzez edu-lunche.

Dedykowany zespół Leanowy drąży procesy, a przekornie nazwany projekt Napoleon przez pół roku testował kilkanaście nowych rozwiązań celem usprawnienia samej rekrutacji. Możemy z dużą pewnością powiedzieć, że decyzje w naszej firmie są wspierane przez właściwe dane przeanalizowane we właściwy sposób - w czym korzystamy nawet z pomocy z zewnątrz.Choć być może nie są to rewolucje, które odmienią już jutro świat rekrutacji - to nasza pasja do robienia rzeczy małych troszeczkę lepszymi co tydzień, co dzień, na razie przynosi super efekty. No i daje nam kupę radości ;)

Dziękujemy jeszcze raz za wyróżnienie na LinkedIn Talent Awards 2019 Polska!