Rekrutacje w sprzedaży

Zależy Ci na rekrutacji właściwej osoby do sprzedaży lub zarządzania sprzedażą? Zatrudnij nas, a pomożemy Ci nie tylko określić kluczowe kompetencje kandydatów niezbędne do realizacji założonych przez Ciebie celów, ale też poprowadzimy dla Ciebie cały proces rekrutacyjny, łącznie z precyzyjnym sprawdzeniem umiejętności kandydatów przez eksperta sprzedaży. 

Z usługi rekrutacji zespołów sprzedaży korzystają już:

Znamy się na sprzedaży!

Obawiasz się przypadkowych rekomendacji kandydatów i zatrudnienia niewłaściwej osoby? To nie u nas! Znamy się na sprzedaży. Rozróżniamy, czym zajmuje się Account Manager a czym Business Development Manager. Wiemy, czym jest hunting a czym farming. Mamy topowe narzędzia, dzięki którym dokładnie zweryfikujemy kluczowe umiejętności kandydatów.

Poprowadzimy dla Ciebie proces rekrutacyjny od A do Z lub wesprzemy Twoje działania w wybranym przez Ciebie etapie.

Rekrutacje do zespołów sprzedaży prowadzimy głównie dla klientów, którzy sprzedają w modelu B2B. Wspieramy małe, średnie i duże firmy oraz szybko skalujące się start-upy najczęściej z branży IT/tech, ale nie tylko! Prowadzimy procesy także dla firm produkcyjnych, z branży finance i FMCG. Wspieramy właścicieli biznesów, osoby zarządzające sprzedażą oraz zespoły HR.

Co zyskujesz, rekrutując z Bee Talents?

Diagnozę realnego zapotrzebowania. Nie boimy się challengowania Twoich założeń rekrutacyjnych. Aktywnie doradzamy, jakie stanowisko i jakie kompetencje są najbardziej potrzebne w Twojej firmie.
Pomoc w całościowym tworzeniu stanowiska m.in. w zakresie poziomu wynagrodzenia, systemu premiowego czy benefitów odpowiednich na daną rolę sprzedażową.
Sprawdzone metody pogłębiające wypowiedzi kandydata. Nie nabieramy się na kwieciste wypowiedzi ludzi sprzedaży. 
Aktywny search i dostęp do networku osób specjalizujących się w sprzedaży. Nie bazujemy tylko na job boardach!
Oszczędność czasu - wysyłamy Ci jedynie precyzyjnie dopasowanych, sprawdzonych przez nas kandydatów z największym potencjałem.
Rekrutację nastawioną na wyniki sprzedażowe. Zakładamy, że zrekrutowana przez nas osoba ma realnie wpływać na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie.
Przejrzyste zasady współpracy: nie uzależniamy naszego wynagrodzenia od wysokości wynagrodzenia zatrudnionego sprzedawcy!

Jak to działa?

1
Proces zaczynamy od spotkania kick-off, na którym ustalamy z Tobą ramy współpracy oraz osoby odpowiedzialne po obu stronach za komunikację. Wspólnie decydujemy, jak wygląda proces rekrutacyjny i jakimi zadaniami weryfikujemy kompetencje kandydata. 
2
Spotykamy się na sesję discovery. Efektem warsztatu jest precyzyjne określenie sylwetki kandydata - jakie umiejętności oraz cechy osobowości musi posiadać, żeby osiągać oczekiwane przez Ciebie wyniki sprzedażowe.
3
Prowadzimy search kandydatów. Przeprowadzamy z nimi wstępne rozmowy i zadania ustalone z Tobą w czasie kick-offa. W efekcie wybieramy kandydatów dokładnie dopasowanych do Twoich oczekiwań.
4
O każdym z rekomendowanych przez nas kandydatów (zazwyczaj trzech) tworzymy brief, w którym znajdziesz kompletne informacje o motywacji, doświadczeniu, oczekiwaniach oraz dostępności kandydata.
5
Wszystkie działania stale analizujemy i dokładnie raportujemy w każdym tygodniu, dostarczając Ci konkretne rezultaty i dane.
6
Nasza współpraca kończy się dopiero w momencie zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Na jakie stanowiska rekrutujemy? 

Juniorskie

Pre-Sales, Asystent Sprzedaży, Junior Business Development i inne

Mid-level

Business Development Manager, Account Manager, Sales Manager, Przedstawiciel Handlowy, Inżynier Sprzedaży i inne

Senior/lead

Kierownik Sprzedaży, Manager Sprzedaży, Key Account Manager i inne

C-level

Dyrektor Sprzedaży, Head of Sales, VP Sales, Sales Director, Head of Business Development, Head of Growth i inne

Zobacz, jak to działa w praktyce

Aleksandra Wojdat
Recruitment Team Leader
,
Semantive
Kiedy rozpoczęliśmy naszą współpracę z Bee Talents wiedzieliśmy, że przed nami, Semantive, niełatwe zadanie jakim jest budowanie i skalowanie firmy. (...) Efekt? Świetni specjaliści na pokładzie.

Porozmawiajmy o rekrutacjach w Twojej firmie